Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Burs Vereceğiz Diye Papara Hesabı Açtırdılar

2.890
Burak
Burak 17 Ocak 17:32

16. 01.2023 tarihinde burs adı altında genç yatırım vakfı ® tarafından WhatsApp ® ® üzerinden aranarak tarafıma ulaşıldı burs başvurusu için bir form doldurmam istendi formda t. C. Numaram IBAN numaram telefon numaram gibi bilgiler istendi ve IBAN'ın tarafıma ait olduğunu onaylamak için bir adrese para yollamam istendi o esnada farkına vararak işlemi durdurdum ama korkuyorum

16.01.2023tarihinden itibaren ıslak imzam olmadan adıma yapılacak hiçbir resmi işlemi, başvuruyu, adına açılacak hiçbir hesabı, kredi başvurusunu, para transferini, alım satım işlemlerini kabul etmiyorum. Onayım yoktur. Sorumlusu Papara elektronik anonim şirketidir. Bu tür işlere adımı karıştırarak insanlara sıkıntı yaşatan Papara elektronik para anonim şirketinden şikayetçiyim. Yetkili mercilere duyurumdur. Hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum. Benim adıma bulunan hesabın kapatılmasını rica ediyorum. Hesap kapatılsın.

Gelişme
Gelişme

17 Ocak 17:19

17.01.2023 tarihinde burs adı altında genç yatırım vakfı tarafından WhatsApp ® üzerinden aranarak tarafıma ulaşıldı burs başvurusu için bir form doldurmam istendi formda t. C. Numaram IBAN numaram telefon numaram gibi bilgiler istendi ve IBAN'ın tarafıma ait olduğunu onaylamak için bir adrese para yollamam istendi ve bana bir IBAN numarası ve açıklama kısmına yazmam için bir numara verildi bu numaraya para yatırmadım ama kimlik bilgilerim ellerinde olabilir 1178365999 numaralı Papara hesabının kapanmasını istiyorum.

17.01.2023tarihinden itibaren ıslak imzam olmadan adıma yapılacak hiçbir resmi işlemi, başvuruyu, adına açılacak hiçbir hesabı, kredi başvurusunu, para transferini, alım satım işlemlerini kabul etmiyorum. Onayım yoktur. Sorumlusu Papara elektronik anonim şirketidir. Bu tür işlere adımı karıştırarak insanlara sıkıntı yaşatan Papara elektronik para anonim şirketinden şikayetçiyim. Yetkili mercilere duyurumdur. Hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum. Benim adıma bulunan hesabın kapatılmasını rica ediyorum. Hesap kapatılsın.

Papara Logo
Papara17 Ocak 17:59
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
439
3 hafta önce

Papara Numarama SMS Gelmiyor

Papara uygulamasına giriş yapamıyorum. Telefon numaramı ve şifremi girdikten sonra normalde her zaman SMS ile güvenlik kodu gelir. Bu sefer birkaç kere denedim telefon numarama güvenlik kodu gelmedi uygulamaya giriş yapamıyorum bu konu hakkında yardımcı olur musunuz lütfen.

profile
408
3 hafta önce

Papara Adıma Açılan Hesabı Kapatılmasını İstiyorum

İş başvurusu için görüşme yaptım Papara uygulamasından maaş hesabı açarız dediler. Benim kimlik numarama onlara ait telefon numarası ve mail adresi ile hesap açtılar. Ben bu hesabın kapatılmasını istiyorum. Hesap açıldı mı yok mu kontrol edilmesini istiyorum.

Papara Adıma Açılan Hesabı Kapatılmasını İstiyorum
profile
401
3 hafta önce

Papara Üzerinden Aldığım Steam KEY

Papara uygulaması üzerinden Detroit become human adlı oyunun Steam KEY'ini satın aldım alalı birkaç gün oldu adamlar bir türlü veremediler kodu. Telefon numarama ama olarak en hızlı sürede göndermeye çalışacaklarını yazdılar. Bir kod vereceksin be kardeş.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Yucel
Yucel
 

Hesabi kapattınız mi. Nasıl kapattınız