tam yıldız tam yıldız tam yıldız yarım yıldız boş yıldız 3.3
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
Papara ile ilgili bir şikayetin mi var?

Papara Aktif

1.488 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
Gül sonuçtan çok memnun
Gül Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
261
1 gün önce

Papara Sözleşmeli Kartımı Aktif Değil

Papara Black kartım olmasına rağmen hala onaylı hesap olarak gözüküyorum bir çok kez kartla alışveriş yaptım para yatırma gibi işlemler oluyor fakat para çekmeyi denediğimde olmadı bu konuyla ilgili sorunu çözerseniz çok müteşekkir olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

profile
158
1 gün önce

Papara Burs Şikayetim Var

29.05.2023 tarihinde bir dernekten bana burs çıktığını söyleyerek kendi telefon numaraları ve güvenlik kodlarıyla Papara uygulamasına girdim. Aktif etmek için ilk 105 TL attılar bende geri 100 TL gönderdim. Onların bilgisiyle girdiğim Papara hesabımın tamamen kapatılmasını istiyorum. Islak imzam ve ...

profile
94
2 gün önce

Papara Sözleşmeli Hesap Sorunu

Papara'dan kartım aktif olmasına rağmen onaylı hesap görünüyor ve ibana para atamıyorum. Ama kartım aktif ve bir çok kez alışveriş de yaptım 2 hafta öncesinden aktive ettim ama sözleşmeli olarak görünmüyor. Para transferini yapamıyorum. Ne yapmam lazım?

profile
315
3 gün önce

Papara Kartımı Alıp Aktifleştirmeme Rağmen Sözleşmeli Olmadı

Papara Black kartımı alıp aktifleştirmeme rağmen hala sözleşmeli hesaba geçmedi, para transferi yapamıyorum sürekli Papara card iste uyarısı çıkıyor? Çoğu kişide de aynı şey var sanırım. Lütfen şuna bir çözüm bulun artık çok can sıkıyor. İnternetten o kadar araştırmama rağmen bir çözüm bulamadım.

profile
444
3 gün önce

Papara Hesabım Onaylı Fakat Sözleşmeli Hesap Değil

Papara kartım geldi ve Papara kartı aktifleştirdim ancak kartım aktif olmasına rağmen Papara hesabım onaylı hesaptan sözleşmeli hesaba geçmedi. Ve halen sözleşmeli hesaba geçmiş değil. Lütfen yardımcı olun sözleşmeli hesap değilken ne para atabiliyorsunuz ne başka bir şey.

profile
Efe
424
4 gün önce

Papara Kart Aktifleştirme Ve Transfer Yapamama

Papara'dan dün kendime para attım Albaraka'dan Papara'nın Albaraka IBAN'ı ile bir yazı çıktı. Direk 'tamam' a bastım ama transfer yapmak için 'Black kartını onayla' diyor. Fakat her şeyi doğru girmeme rağmen 'kartın aktif hale getirilmeye uygun değildir' diyor. Lütfen acil yardım lazım.

Papara Kart Aktifleştirme Ve Transfer Yapamama
profile
1.024
4 gün önce

Adıma Papara Kartı Açıldı

Burs verdiğini söyleyen bir danışmanlık yanıltma makastı ile kimlik bilgim ve IBAN no ile para transferi istendi banka hesabımdan parayı gönderdim maalesef. Paparam onların telefon numarası ile aktif ve yanıltıcı olduklarını yeni anladım. Benim adıma yapılan hiçbir işlemi kabul etmiyorum. Kimlik bi...

profile
Efe
201
5 gün önce

Papara Kart Alamıyorum (isteyemiyorum)

Papara kart sipariş etmek istiyorum fakat uygulamaya girince isteyemiyorum. Kart iste butonuna tıklıyorum ama buton aktif değil, yani kart alamıyorum. Bunun sebebi nedir? Papara şirketinde bir hatamı var acaba, yoksa benimle alakalı bir sorun mu? En kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim.

profile
199
5 gün önce

Papara Hesabım Güvenlik Birimince İncelemede (1 Aydır)

Papara hesabım 1 aydır güvenlik incelemesinde hatası veriyor. Hesabımı çok aktif kullanmıyorum yalnızca sosyal medya hesaplarının ödemesi için kullandığım için ara ara giriyorum ve kurduğum şifreyi unuttuğum için birkaç kez deneme yaptım ve güvenlik incelemesine alındı. Sosyal medya hesaplarımı da k...

profile
Ysf sonuçtan çok memnun
  • 6 gün önce
Ysf Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
446
6 gün önce

Papara Kart Aktif Etme

Papara rose kart aldım 19 mayısta bugün elime geçti. Papara'dan aktif etme sekmesine girdim barkodu okuttum ve hata verdi. Kartınız aktif hale getirilmeye uygun değildir. Kartın durumu açık diye. Bu arada 18 yaşının altındayım ve veli onayından geçtim hesabım onaylı hesap ve sözleşmeli hesaba geçmed...

Papara Kart Aktif Etme
profile
306
1 hafta önce

Sebep Söylenmeden Papara Kart İptali

Papara kartım hiçbir sebep gösterilmeden kapatıldı. Sebebini öğrenip aktif hale getirilmesini talep ediyorum. Uzun zamandır hiçbir problem yaşamadan kullandığım, faturalarımı ödediğim kartın durup dururken kapatılması beni zor durumda bıraktı. Çağrı merkezinden de bir yanıt alamadım.

profile
255
1 hafta önce

Papara Şifre Yenilerken Hata Veriyor

Şifre şifre yenilerken sıkıntı yaşıyorum hesap aktif veya kayıtlı değil yazıyor her seferinde aynı şifrem yanlış olmamasına rağmen yanlış yazıyor sürekli olarak bağlantı gönderiyorsunuz ama tıklanmıyor. Bağlantı uygulama takılıyor şifre kabul etmiyor yenilemiyor.

profile
452
1 hafta önce

Papara Sözleşmeli Hesaba Geçiş Yapmıyor!

Papara kart geleli birkaç hafta oldu elime ulaşalı. Teal card aldım ve önceki Teknosa'dan aldığım Papara cardımı iptal ettim ve o kart onaylı hesaptaydı. Kartı iptal ettikten sonra hâlâ Papara uygulamamda onaylı hesap olarak gözüküyordu. Yeni kartıma para yüklüyordum bugün 50 TL çekecektim ATM'den o...

profile
Yağmur'un Teşekkür Mesajı
  • 6 gün önce

“Teşekkürler”

Yağmur Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
246
1 hafta önce

Papara Sebepsiz Yere Kimlik Bilgileri Engelleme

Uzun yıllardır pasif Papara (Papara numarası: 1487954733) üyesiyim, fakat birkaç yıldır onaylı hesap kullanamıyorum. Sizin aktif bir müşteriniz olmak istiyorum. Dolayısıyla hesabımı onaylamanızı rica ediyorum. Bana istediğiniz belgeleri içeren bir e-posta gönderdiniz, ancak tarafıma Kimlik numaranız...

profile
237
1 hafta önce

Papara Aktif Kartım Olduğu Halde Çekimini Onaylamıyor

Black karta sahip olmama rağmen hiçbir şekilde para çekip transfer edemiyorum. Etmek istediğimde Black karta başvurup sözleşmeli hesaba geçmemi söylüyor. Uygulama ama zaten elimde kartım var, alışveriş yapabiliyorum, ama para çekemiyorum. Bazı arkadaşlarım yapabiliyor ayrıca.

profile
585
1 hafta önce

Papara Onaylı Karttan Sözleşmeliye Geçiş

Papara kart geleli birkaç hafta oldu elime ulaşalı. Hep para yüklüyordum bugün 50 TL çekecektim ATM'den olmadı sonra mesaj geldi. Sözleşmeli hesaba geç diye ben kartımı tanımladım aktif ettim hepsini yaptım ama onaylı hesap yazıyor sözleşmeli olması gerekirken. Düzeltirseniz sevinirim.

profile
230
1 hafta önce
profile
Sidra sonuçtan çok memnun

Papara Şifre Yenilerken Sorun Yaşıyorum

Papara hesabımın şifresini unuttum değiştirirken hesap aktif değil diyor. Nasıl çözülür bu sorun? Kaç kez denememe rağmen "hesabınız aktif olmadığında...

Marka Profili

Papara, 6 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

Papara, 6 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör