21 Haziran
#12148349

600.00 TL'ye 20.40 TL Kesinti Papara'dan!

600.00 TL yatırımıma 20.40 TL kesinti. Ben böyle bir şey görmedim. En azılı banka bile bu kesintiyi yapmadı. Neyin nesidir bu delilide ekte bakın görün bu bankayla çalışacaksanız ona göre çalışın bir de bir sürü reklam yapıyorlar. Aidat yok kesinti yok diye ayıptır.

Evren Evren 615 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Evren21 Haziran

    Bu şimdi söylenecek bir şey değil başlangıçda bu şekilde söylemiyorsunuz memnun değilim ve işlemlerimi sonlandırıyorum kabul etmiyorum b, yaklaşımınız

  • Papara Temsilcisi21 Haziran

    Değerli Kullanıcımız, Kurumsal politikalarımız ve vizyonumuz gereği herkes ailesine, arkadaşlarına, tanıdıklarına her an ücretsiz para gönderme ve alma özgürlüğüne sahip olmalıdır. Bu nedenle ücretlendirme politikamız belirlenirken Papara’nın hizmet sunduğu geniş bir kitlenin memnuniyeti göz önünde bulundurulmuş ve tüm kullanıcılarımızın işlemlerinden işlem ücreti tahsil etmek yerine bireysel hesabını “ticari” ve “aşırı” kullanıma konu eden kullanıcılarımızın aldıkları ödemelerde işlem ücreti uygulamaya karar verilmiştir. Bu sayede 1.5 milyonun üzerinde kullanıcımızın %99’undan fazlası tüm işlemlerini herhangi bir işlem ücreti ödemeden gerçekleştirebilmektedir. Papara hesabınız ile bir ay içerisinde 5 farklı kişiden toplam 5.000 TL üzerinde ödeme aldığınızda devam eden işlemlerinize işlem ücreti uygulanmaktadır. Ödeme aldığınız kişi sayısı 5 veya altında ise hiçbir ücret ödemezsiniz. Aynı şekilde bir ay içinde toplam 5.000 TL altında olmak koşuluyla dilediğiniz kadar kişiden ödeme alabilirsiniz. 5. Farklı kişiden alınan toplamı 5.000 TL ödemede tarafınıza 6. Farklı kişiden gelecek ödemede kesilecek %3,40 oranına dair sisteme kayıtlı mail adresinize bilgilendirme yapılmaktadır. Bilgilendirme sonrasında aynı ay içinde 5 farklı kişiden toplamı 5000 TL’yi geçecek şekilde para transferi aldığınız için 6. işleminizden 3,40% tutarında işlem ücreti kesilmiştir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler