28 Eylül 2013

Panasonic Televizyonum Garanti Kapsamında Onarılmıyor!

9-10 aylık Panasonic marka Led TV bozulunca servise verdim. Bir süre sonra cihazda sıvı teması olduğunu ve garanti kapsamı dışında kaldığını söylediler. Servis bana panelde sıvı temas eden yerlerin resmini gösterdi. Fakat bu şekilde bir korozyon oluşumu için panelin içine bayağı bir su akmış olması gerekiyor ki, bu da pek olası değil.


Servis panel değişiminin 1.900 TL tamirinin 510 TL (tamiri kesin değil) olduğunu söyledi. Tv'yi 1.500 TL'ye almıştım. Konuyla ilgili yaptığım araştırmada bir çok insanın bu şekilde mağdur olduğunu gördüm ve anladım ki; teknolojiden bir miktar uzak duracağız. Servislerin tüketiciye karşı tutumu bunun somut bir delilidir.

Aptullah 551 Okunma

Cevaplar

  • Panasonic Temsilcisi07 Ekim 2013

    Sayın Aptullah K. Konuyla ilgili olarak cihazınızdaki sıvı teması sorunu kesin ve nettir. Bununla ilgili olarak sıvı temasına uğrayan parçaların resimleride yetkili serviste bulunmaktadır. Maalesef cihazın onarımı ancak garanti kapsamı dışında yapılabilinir. Anlayışınız için teşekkür eder, bilgilerinize arz ederiz. Panasonic Çağrı Merkezi 444 72 62 / 444 PANA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön