04 Temmuz 2013

Panasonic Televizyon Kusurlu Çıktı!

15/06/2013 tarihinde Vatan Bilgisayar Söğütözü şubesinden Panasonic TX-L42ET50E model Led TV aldık. Panasonic yetkili servisi olan Ankatek firması yetkilileri TV'yi kurmak için kutuyu kendileri açtıklarında TV panelinin koruyucusu değil iç kısmının kırık olduğunu ve bu darbenin normal şartlarda ev ortamında oluşmadığını, böyle bir darbeyi bizim veremeyeceğimizi söylediler.


Panasonic bize sattığı kusurlu ürün ile 18 gündür güzellikle bu işi çözmeye çalışan bizleri mağdur etmiştir. Bu olay, maddi yönünden çok manevi yönü ile bizi çöküntüye uğratmıştır. Yakın zaman içinde çözülmez ise adli makamlara başvuru gerçekleştireceğiz. Mağduriyetimin giderilmesini müşteri memnuniyeti adına talep ederim.

Burhan 778 Okunma

Cevaplar

  • Burhan05 Temmuz 2013

    Yetkili servisten televizyonun kurulumunda çekilen bütün fotoğrafları istememize ve üzerinden 1 gün geçmesine rağmen kurulumda çekilen fotoğraflar neden bana mail olarak gönderilmemiştir?

  • Panasonic Temsilcisi04 Temmuz 2013

    Sayın Burhan U. İlginiz için teşekkür ederiz. Şikayetinizle ilgili olarak yaptığımız araştırmalar sonucu, cihazın taşımasını kendinizin yaptığı saptanmıştır. Konuyla ilgili olarak cihazdaki darbenin sorumluluğu tarafınıza aittir. Bilginize arz ederiz. Panasonic Çağrı Merkezi 444 72 62 / 444 PANA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön