01 Nisan 2013 #1716077

Panasonic Servis Yüksek Ücret Talep Ediyor!

Panasonic Txet5E 32" Tv'yi beğenerek 5 ay önce aldım. Ekranında ilk önce 15 cm'lik gri gölge oluştu, sonrada değişik renklerde çizgiler çıkmaya başladı ve servise götürdüm. Servis oksitlenme olduğunu ve garanti kapsamı dışında olduğunu söyledi. Tv'yi evde hiç kimse bezle silmiyor. Evde küçük bir çocuğumuz var fakat herhangi bir olaya tanık olmadık sonuçta yalnız kalmıyor. Herhangi bir ıslaklık vs görmedim ama çocuğa verip ses çıkaramadım.


Terleme vs gibi bir şey söz konusu olabilir mi acaba, zira ben Elektrik Mühendisiyim ve evde hiç kimseye Elektronik cihazlara el sürdürtmüyorum. Bu yüzden kafam karışık. 1200 TL Panel değişimi için ücret isteniyor ben TV'yi 1259 TL'ye aldım.

Murat 431 Okunma

Cevaplar

  • Panasonic Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Murat Cem G. İlginiz için teşekkür ederiz. Şikayetinizle ilgili olarak televizyonunuzdaki oksitlenme garanti kapsamı dışındadır ve ( aksesuarlarda dahil olmak üzere) yedek parçaların fiyatları sabittir, bu parçaların fiyatlarında değişiklik yapılması mümkün değildir. Bilginize arz ederiz. Panasonic Çağrı Merkezi 444 72 62 / 444 PANA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön