24 Mayıs

Panasonic Neden Hala TV Teslim Edilmiyor?

Panasonic servisine 3 Mart 2018'de TV tamir için gönderdim, bir hafta içinde daha çok arıza vererek geri getirdiler, tekrar 14 Mart 2018'de TV mi alıp götürdüler. O gün bugündür gelmiyor. Yetkili servisi aradığım zaman parça bekliyoruz denip duruyor. Mart bitti, Nisan bitti Mayıs da bitiyor. Yaklaşık 2 buçuk 3 aya geliyor. Bu nasıl bir parça arızayı kendileri taşıma durumunda oluşturdular? Neden hala TV teslim edilmiyor?

Pervin 1.910 Okunma

Cevaplar

  • Pervin01 Haziran

    Panasonic servisi 03 Mart 2018 tarihinde panel arızası sebebi ile TV yetkili servesi arayarat tamire gönderdim 1 hafta sonra TV paneli tamir edilmiş ama dış ekranına zarar verilerek geri getirildi tamire alan kişiler 2 kişi idi o onun üzerine atı o diğerinin tekrar 3 gün sonra yetkilileri Aydın çetin beyi aradın terkar TV mi alıp götürdüler 14/03/ 2018 tarihinde o gün bu gündür TV daha tamir edilip gelmedi ben zaman zaman aradığımda biz size döneceğiz deniliyor fakat kimse dönmüyor en son dün yani 22/05/2018 tarihinde aradım parça beklediklerini söylediler yine geriye dönüş olmadı ben TV min tamir edilerek ger gelmesini istiyorum bir parça 2 buçuk 3 ayda mı gelir lütfen bu konu ile ilgilenirseniz memnun kalırım teşekkür ederim.

  • Pervin01 Haziran

    Panasonic servisi 03 Mart 2018 tarihinde panel arızası sebebi ile tv yetkili servesi arayarat tamire gönderdim 1 hafta sonra tv paneli tamir edilmiş ama dış ekranına zarar verilerek geri getirildi tamire alan kişiler 2 kişi idi o onun üzerine atı o diğerinin tekrar 3 gün sonra yetkilileri Aydın çetin beyi aradın terkar tv mi alıp götürdüler 14/03/ 2018 tarihinde o gün bu gündür tv daha tamir edilip gelmedi ben zaman zaman aradığımda biz size döneceğiz deniliyor fakat kimse dönmüyor en son dün yani 22/05/2018 tarihinde aradım parça beklediklerini söylediler yine geriye dönüş olmadı ben tv min tamir edilerek ger gelmesini istiyorum bir parça 2 buçuk 3 ayda mı gelir lütfen bu konu ile ilgilenirseniz memnun kalırım teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön