28 Ekim 2013

Panasonic D-Smart Cam Modül İçin Yazılım Desteği Sağlamıyor!

Panasonic TX-P50GT50E model televizyonumda D-Smart Cam modül kullanıyorum. D-Smart'ın yaptığı fec ayarı değişikliğine tüm marka TV'ler ve uydu alıcıları yazılım yayımlayarak destek verirken Panasonic 8 aydır hala destek vermiyor ve ben kanal izleyemiyorum.


Müşteri hizmetleri ve teknik servislerin verdiği klasik ve aynı cevap sorun D-Smart'ta ve onların çözmesi gerekiyor şeklinde. Firma büyüklüğü ve kalitesi göz önüne alındığında Panasonic bu kadar uzun bir sürede yazılım yayınlamadığı için beni bu süre zarfında mağdur etmiştir. Biran önce gerekli çalışmaların yapılarak mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde ürünün geri alınmasını ve paramın iade edilmesini istiyorum.

Tahsin 1.010 Okunma

Cevaplar

 • Tahsin01 Ağustos 2014

  Evet yine Panasonic herhangi bir işlem yapmadı ve D-Smart çıkarttığı CI+ modülle problemi çözmüş oldu.

 • Tahsin08 Ocak 2014

  Siz gönderdiğim ihtarname ye bir cevap yazın daha sonra yapacaklarını göreceksiniz. Arkadaşlar buradan herkese duyuruyorum: bu problemde Panasonic bize ayıplı mal satmıştır ve dava konusudur. Önce ihtarname gönderin sonra da dava açın.Ben öyle yaptım, tv yi iade edeceğim.

 • Tahsin14 Kasım 2013

  Koskoca Panasonic firmas?

 • Panasonic Temsilcisi01 Kasım 2013

  Sayın Tahsin E. S. Cihazlarımızın yazılımında şu anda yapılan bir geliştirme yoktur. Bununla ilgili olarak lütfen yayın sağlayıcınızla görüşünüz. Anlayışınız için teşekkür eder, bilgilerinize arz ederiz. Panasonic Çağrı Merkezi 444 72 62 / 444 PANA

 • Tahsin31 Ekim 2013

  Herhangi bir dönüş yapılmadı...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön