05 Eylül 2013 #1995801

Panasonic 2 Aydır Telefonumun Sorununu Gidermedi!

Panasonic çok güvendiğim bir markadır. Şimdiye kadarda kullandığım ürünlerde pek sıkıntı yaşamadım. En son bir Dect Telefon aldım. Henüz 1 yılı dolmadan telefon arızalandı. Tokat'taki yetkili servisine gönderdim ve adaptör arızası dediler, adaptör değişimi için genel merkezden talep ettiklerini söylediler. 2 ayı geçti sanıyorum. Hala bir adaptör gelmedi. Servise sorduğumda genel merkeze defalarca bildirdiğini talep ettiğini ama hala kendisine adaptör ulaştırılmadığını söylüyorlar. Müşteri hizmetlerini arıyorum, olmaz öyle şey cihaz değişim talebi bile yapabilirsiniz diyor. Hala ortada bir şey yok. Piyasada satılan bir adaptör değil. Bulsam hiç tenezzül edip uğraşmayacağım.

Mahmut 318 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut10 Eylül 2013

    Ürün kalitesi ne kadar önemliyse, satış sonrasında verilen hizmette o kadar önemli.

  • Mahmut10 Eylül 2013

    Öncelikle son bir hafta itibariyle Mustafa D. veya bağlantılı olan hiç bir kimseye bir bilgilendirme yapılmadığını bilmenizi isterim. Bunu sorunun çözülmüş olup ta sanki bizim takipçisi olmamışız gibi bir mesaj ile cevapladığınız için söylüyorum. İkincisi; bir adaptör temininin 2 ay gibi bir sürede yapıldığını bilin ve Panasonic ürünlerini ona göre tercih edin. En azından burada ben bunu yaşadım. Belki diğer bölgelerde çözüm daha hızlıdır bilemiyorum.

  • Panasonic Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Mahmut D. Telefonda görüşmemize istinaden ; servisimizde kaydınız Mustafa D. adına açıldığından dolayı gerekli bilgilendirme Mustafa D.'a servisimiz tarafından yapılmıştır.Cihazınız servisimizde teslime hazır şekilde beklemektedir. Anlayışınız için teşekkür eder, bilgilerinize arz ederiz. Panasonic Çağrı Merkezi 444 72 62 / 444 PANA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön