Panasonic Televizyonumun Ekran Sorunu!

Halil İbrahim Y. |

Televizyonumu 2012 Mayıs ayında aldım. Maç seyrederken ekranın sağ tarafında çok bariz şekilde harekete bağlı dikey çizgiler oluştuğunu gördüm. Bu arada Panasonic müşteri hizmetleri ve servislerle bir çok kez şifahen görüştüm. TV'nin çok hızlı ve yüksek çözünürlüğe sahip olduğunu çok iyi yayınlarda bunu yapmayacağını söyleyip beni atlattılar. Bende dayanamayıp 9 Martta SGS Elektronik Ö*** beyi aradım ve servis istedim.

Arıza tespiti için gelen arkadaş arızanın çok ilginç olduğunu söyleyip TV'yi sarmaya bile gerek görmeden götürdü. Daha sonra TV'yi bir şey yok deyip eve yolladılar. TV geldikten epey zaman sonra arka vidalarının bile sıkılmadığını gördüm.

Etiketler :

Panel - Görüntü Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil İbrahim Y.
  26 Haziran
  11:17

  geçenlerde yazxdığım yazıma cevap gelmiş televizyon sgs elkektronicte incelenmiş birşey rastlanmamış. onun içinmi gelen arkadaş bana bıraktığı servis formunda ekranın sağ tarafında yukardan aşşağıya dikey çizgiler olduğu teknik er arkadaşın imzalı metniyle mevcuttur ne demek birşeye rastlanmadı

 • 25 Haziran
  10:28

  Sayın Halil İ. Y.

  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Yetkili servisimiz sizinle görüşerek, birlikte tüm testleri yaparak televizyonu incelemiştir. Konuyla ilgili olarak yapılan testlerde herhangi bir problemle karşılaşılmamıştır.

  Bilginize arz ederiz.

  Panasonic Çağrı Merkezi
  444 72 62 / 444 PANA

 • Halil İbrahim Y.
  25 Haziran
  07:40

  benimle o süreçten beri kimse ilgilenmedi

 • 20 Haziran
  16:05

  Sayın Halil İ. Y.

  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Konuyla ilgili olarak şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiştir. En kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  Bilginize arz ederiz.

  Panasonic Çağrı Merkezi
  444 72 62 / 444 PANA