PANASONIC Plazma Tv nin Paneli Bozuldu!

Gökhan Ö. |

2007 yılında bin bir zorluk ile aldığım o zamanın en iyi ve en önerilen Panasonic pv60 model plazmamda oluşan 5 cm boyunda dikey renk değiştiren panel arızası için mağdur durumdayım. Servisi çağırdım ve servis Panel arızası olduğunu garanti süresi bittiği için paneli garanti dışı değiştireceklerini söylediler. Fiyat olarak baya bir rakam çıkardıkları için yaptıramadım Panasonic Türkiye’yi aradım sorunumu söyledim ilgilenmediler. Garanti süresi bitmiş bir şey yapamayız servis ile görüşün dediler. İnanın doğru düzgün kullanmadığım bin bir zorluklarla aldığım plazmamın onarımı için mağdur durumdayım.Oysaki diğer markalar varken plazmada Panasonic gibi bir dev markaya güvenerek t******* garantisinde diğer markalara oranla daha fazla vererek aldığım plazma tv im için çok yanılmış olduğumu anladım.Araştırmalarım sonucu bu arıza bazı kullanıcılarda da oluşmuş. Ne yapacağımı bilmiyorum ama bildiğim tek şey evimde her yönüyle tercih ettiğim Panasonic gibi bir dev markaya artık güvenim kalmadı.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ekim
  09:58

  Sayın İlgili,
  Gökhan Bey’in sikayetvar.com adresine ve çağrı merkezimizi arayarak aktarmış olduğu konu ile ilgili olarak kendilerine prosedürlere uygun olarak Panasonic yetkili servisi yönlendirilerek konu çözüme kavuşturulmuştur.
  Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyet için teşekkür ederiz.
  Her türlü soru ve sorununuz da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
  Saygılarımızla.

 • Gökhan Ö.
  13 Şubat
  11:29

  Evet malesef aradan geçen zaman zarfında Panasonic Türkiye beni arayacagını vede sorunumun bir sonuca kavuşacagını söylemişlerdi.. ne arayan oldu ne soran... Aylarca tv izlemeyez bir durumda bekledik .Artık da ihtiyacım Kalmadı Panasonic yerine taksitle daha uygun fiyatlarda SAMSUNG marka bir cihaz alarak sorunumu çözümsüzlükler içinde çözmüş oldum. Tşkler PANASONIC...