Panasonic D-Smart Cam Modül İçin Yazılım Desteği Sağlamıyor!

Tahsin Emre S. |

Panasonic TX-P50GT50E model televizyonumda D-Smart Cam modül kullanıyorum. D-Smart'ın yaptığı fec ayarı değişikliğine tüm marka TV'ler ve uydu alıcıları yazılım yayımlayarak destek verirken Panasonic 8 aydır hala destek vermiyor ve ben kanal izleyemiyorum.

Müşteri hizmetleri ve teknik servislerin verdiği klasik ve aynı cevap sorun D-Smart'ta ve onların çözmesi gerekiyor şeklinde. Firma büyüklüğü ve kalitesi göz önüne alındığında Panasonic bu kadar uzun bir sürede yazılım yayınlamadığı için beni bu süre zarfında mağdur etmiştir. Biran önce gerekli çalışmaların yapılarak mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde ürünün geri alınmasını ve paramın iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Yazılım - Program

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tahsin Emre S.
  01 Ağustos
  15:13

  Evet yine Panasonic herhangi bir işlem yapmadı ve D-Smart çıkarttığı CI+ modülle problemi çözmüş oldu.

 • Tahsin Emre S.
  08 Ocak
  11:21

  Siz gönderdiğim ihtarname ye bir cevap yazın daha sonra yapacaklarını göreceksiniz. Arkadaşlar buradan herkese duyuruyorum: bu problemde Panasonic bize ayıplı mal satmıştır ve dava konusudur. Önce ihtarname gönderin sonra da dava açın.Ben öyle yaptım, tv yi iade edeceğim.

 • Tahsin Emre S.
  14 Kasım
  12:26

  Koskoca Panasonic firmas?

 • 01 Kasım
  14:43

  Sayın Tahsin E. S.

  Cihazlarımızın yazılımında şu anda yapılan bir geliştirme yoktur. Bununla ilgili olarak lütfen yayın sağlayıcınızla görüşünüz.

  Anlayışınız için teşekkür eder, bilgilerinize arz ederiz.

  Panasonic Çağrı Merkezi
  444 72 62 / 444 PANA

 • Tahsin Emre S.
  31 Ekim
  15:34

  Herhangi bir dönüş yapılmadı...