14 Haziran
#12107141

Pamukkale Üniversitesi Tez Haksızlığı!

Ben Pamukkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi, sanat Tarihi Bölümü öğrencisiyim ve mezun durumunda olan bir öğrenciyim. Arş. Gör. Dr... E** C** A***'' dan almış olduğum lisans tezimi vize döneminde bitirip teslim ettim ve incelenip bakıldığında çok beğendim cevabını aldım ve vize notum 95 girildi sonra bana resimlerini de ekleyip finalde teslim edersin denildi.


Ben finalde tezimi götürdüğümde tezim kabul edilmedi ve gerekçe olarak da bana, vizede götürdüğüm tezin incelenmediğini bakılmadan 95 verildiği söylendi ve 5 gün içinde tezi yeniden yazmam istendi.


Bütünlemede tezimi tamamlayıp tekrar teslim etmeme rağmen incelenmediği halde kabul edilmedi. Şu an tezimin yine incelenmeyip tek ders sınavında da seni bırakacağım ifadeleriyle karşı karşıya kalmış durumdayım. Araştırma görevlisinin şahsıma yönelik tehditleri, hakaretleri, üstüme yürüme gibi hareketleri olmuştur.


İstediğin yere şikayet edebilirsin tarzında söylemlerde bulunmuştur. Biz öğrenci olduğumuz için böyle durumlarda çaresiz kalıyoruz ve elimizden bir şey gelmiyor.


Ben araştırma görevlisinin yüzünden sınıfta kalıyorum ve okulum tez yüzünden 1 yıl uzuyor bu yüzden askerliğimi yapamıyorum ve iş hayatına atılamıyorum. Sesimizi duyurmamız için bu araştırma görevlisi hakkında şikayette bulunmuş olup sizlere de şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Recep Recep 975 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları