Pamukkale Turizm'in Müşteriyi Sahiplenmemesi.

Zeynep F. |

Pamukkale Turizm'den 29.07.15 tarihinde İnde 75 TL'ye N*** F*** adına 8 No.lu koltukla Altınoluk-İstanbul (Otogar) bilet alışı yapılmıştır. Ancak yolcu kalkış saatini geciktirdiğinden bileti yanmıştır. Diyeceğim şu ki şu ana dek farklı farklı firmalardan aldığımız biletlerde yolcunun gecikmesi halinde beyan edilen cep.ten aranarak bilgilendirme yapılırdı keza Altınoluk otogarı büronuzdaki görevli de aynısını söylemesine rağmen herhangi bir arama yapılmadı. Aranmış olsak ev otogarın hemen yanında 5 dk. bile almazdı gelmemiz. Açıkçası yıllardır kullandığım firmayı artık kullanmayacağım.

Etiketler :

Sefer Rötar Değişim / İptal Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep F.
  25 Ocak
  10:50

  pamukkkale'nin burada belirttiği üzere ne dikkate alınma ne de konu hakkında bana bilgi aktarımı olmamıştır. Bu şekilde yalan beyanda bulunulması hoş değil.

 • 11 Ağustos
  12:57

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı