Pamukkale Turizm'den Beklenmedik Hareket!

Aslı S. |

22 Mayıs 2016 Pazar günü Sakarya'dan Afyon'a gitmek için internetten bilet alma girişiminde bulundum. Bankamdan gelen kodu girdim fakat ekranda işlemin gerçekleşmediğini gösterdi ve girdiğim cep numarama da herhangi bir mesaj gelmedi. Dolayısıyla bileti alamadığımı düşünüp başka bir firmadan bilet aldım.

Yolculuk vaktim geldiğinde Pamukkkale Turizm'den arayıp otogarda beklendiğim söylediğinde, o bileti almış olduğumu ancak o vakit fark ettim. Fakat yolculuğumu diğer firmayla gerçekleştiriyodum.

Konuyla ilgili müşteri hizmetlerini aradım biletin açığa aldırılmasını talep ettim. Halkla ilişkiler birimi geri dönüş sağladı ve sorunun kendilerinden kaynaklanmadığını herhangi bir şey yapamayacaklarını söyledi. Ben de sürekli seyahat ettiğim böyle büyük bir firmaya bunu yakıştıramadığımı dile getirdim, karşılığında hanımefendi gayet rahat bir şekilde Tüketici Hakları'na şikayet etmemi söyledi. Saçmalık!

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade Online Bilet İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Haziran
  13:20

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmıştır. Bununla birlikte gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılması iletişim bilgilerinden ulaşılamaması nedeni ile mümkün olamamaktadır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı