21 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10690325

Şahsa Hakarette Bulunan Pamukkale Turizm Çalışanı!

21.07.2018 cumayı cumartesiye bağlayan gece kız kardeşimin KPSS'si için yola çıkacaktık. 01.30 Çanakkale- İzmir biletimiz için 2 saat öncesinden servis için Pamukkale servisini aradık. Kız kardeşimin telefonda konuştuğu şahıs 00.30'da söylediği yerde hazır olmamızı istedi. Ben ve kardeşim söylenen saatte kameraların da bolca bulunduğu o bölgeye tam zamanında gittik. Kız kardeşimin telefonuna gelen mesajda aracın 15 dk rötar yapacağı belirtildi. Biz de buna istinaden 00.50 ye kadar bekledik. Gelen giden olmayınca kız kardeşim yeniden Pamukkale servisini aradı ve servisin gelmediğini söyledi. Telefondaki kişinin (adını M**G*** olarak öğrendiğimiz) kız kardeşimle yani bir kadınla saygısızca yüksek sesle konuşmaya başlamasıyla telefonu aldım ve konuşmaya devam ettim. Gayet sakin bir şekilde vaktinde geldiğimizi 20 dakikadır beklediğimizi ve hala neden mağdur edildiğimizi sordum. Karşıdaki kişi çözüm bulmak yerine küfrederek telefonu suratıma kapattı. Yıllardır kullandığımız bu firma ancak bu kadar imajını düşürebilirdi. Sınav öncesi güvenip bilet aldığımız bu firma beni ve sınava girecek olan kız kardeşimi psikolojik anlamda çok olumsuz etkiledi. Bundan sonra bu firmayı kullanmayacağım ve çevremdekilere kullanmamaları için uyarıda bulunacağım.

Anıl Anıl 590 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Anıl22 Temmuz 2018

    Konuyla ilgili aktarılan bilginin tatmin edici hiçbir yanı yok çalışanınızın uyarıldığını söylüyorsunuz ve özür diliyorsunuz. O halde sizi tekrar arayıp ben de küfür edeyim ardından özür dileyeyim ne kadar tatmin edici olur?

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi21 Temmuz 2018

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler