07 Aralık 2017
#9870367

Pamukkale Turizm  Sesi çıkmayan hayvan yüzünden şoför üstüme yürüdü!

Pamukkale Turizm fiyaskosu! Kedime sakinleştirici damla damlatmama rağmen veteriner hekim eşliğinde kağıtlı makbuzlu otobüsten indirildim. Sesi çıkmayan hayvan yüzünden şoför üstüme yürüdü, tehdit savurdu istemiyorum ben bunu diyerek attı ikimizi otobüsten! Kaç defa bu firma ile kedilerimi seyahat ettirdim. Hiç böyle bir durumla karşılaşmamıştım. Şoförün firmaya ait değil ve kendi arabası olduğu için buna güvenerek bana bu şekilde davrandı.


Ne yapabilirim hakkımı nasıl savunabilirim! Yarın çok önemli sınavım vardı ve şu an bulunduğum bölgeden hareket edemiyorum maalesef araç yok başka! Lütfen desteklerinizi bekliyorum böyle bir duruma sessiz kalmayın. Olay Muğla Fethiye 'den Bursa'ya gidecek 21:30 aracında gerçekleşmiştir E** B** adıyla.

Ezgi Ezgi 1.269 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi09 Aralık 2017

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler