15 Mart 2016

Pamukkale Turizm'in Servis Sorunu!

Narlıdere Askeri Lojmanlarında ikamet etmekteyiz. Bulunduğumuz yere servis hizmeti verdiğini beyan ettiği için özellikle Pamukkale Turizm'i kullanmaktayız ancak bu hizmet servis şoförünün keyfi uygulaması haline gelmiş. Bazı şoförler burası bizim güzergahımız değil derken bazıları ise güzergahları olduğunu üstelik bunu kabul etmeyen şoför arkadaşlarının yalan söyleyip tamamen keyfi davrandığını ifade ediyor.

En son 15 Mart 2016 saat sabah 06:00 servisinin şoförü annemi böyle bir ifadeyle 3 km. uzakta bıraktı. Kurumsallıktan uzak bu davranışlarından dolayı Pamukkale Turizm'i kullanmayacağım yakınlarıma kullandırmayacağım.

Suat 274 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi22 Mart 2016

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön