31 Temmuz 2015

Pamukkale Turizm'in Müşteriyi Sahiplenmemesi

Pamukkale Turizm'den 29.07.15 tarihinde İnde 75 TL'ye N*** F*** adına 8 No.lu koltukla Altınoluk-İstanbul (Otogar) bilet alışı yapılmıştır. Ancak yolcu kalkış saatini geciktirdiğinden bileti yanmıştır. Diyeceğim şu ki şu ana dek farklı farklı firmalardan aldığımız biletlerde yolcunun gecikmesi halinde beyan edilen cep.ten aranarak bilgilendirme yapılırdı keza Altınoluk otogarı büronuzdaki görevli de aynısını söylemesine rağmen herhangi bir arama yapılmadı. Aranmış olsak ev otogarın hemen yanında 5 dk. bile almazdı gelmemiz. Açıkçası yıllardır kullandığım firmayı artık kullanmayacağım.

Zeynep 705 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep25 Ocak 2016

    pamukkkale'nin burada belirttiği üzere ne dikkate alınma ne de konu hakkında bana bilgi aktarımı olmamıştır. Bu şekilde yalan beyanda bulunulması hoş değil.

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön