18 Aralık 2017
#9915174

Pamukkale Turizm'e Yakışmayan Şoför!

Pamukkale Turizm İzmir Bursa saat 16 otobüsü ile seyahat ediyorum 2 gündür ilaç kullanıyorum şoföre rahatsız olduğumu ve 2 dakika WC'ye girmem gerektiğini söylememe rağmen bir sürü boş lafla duramayacağını söyledi. İlla ölmemiz mi gerekiyor? Ben o kadar firma varken Pamukkale'yi tercih ediyorum ama bu son seyahatim olacak bu tarz şoförler yolda yolcu görse durur benzin bitse benzinlikte durur fakat yolcuların rahatsızlanması umurlarında olmaz yazık.

İbrahim İbrahim 787 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İbrahim11 Ocak 2018

    İletişim bilgisi yanlış olsa buraya sanırım kayıt olmazdım sizi aradım konuyla alakalı umursamazlığınızdan dolayı ama olsun insanlar okusun ki tercih sebebi olmaktan çıksın!

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi09 Ocak 2018

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmıştır. Bununla birlikte gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılması iletişim bilgilerinden ulaşılamaması nedeni ile mümkün olamamaktadır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler