31 Ekim 2013

Pamukkale Turizm'de İlgisizlik Diz Boyu!

26/10/2013 00:20 İstanbul(Alibeyköy)- Isparta seferini yapan otobüsün 25 akşamı gittiği için biletimin yandığını tekrar bilet almam gerektiğini ve mantık hatası yapmış olduğumu belirttiler. öğrenci olduğumu bildirdiğimde ilgisiz davrandılar. Normalde bütün firmalar kalkış saatinde yolcu otobüste olmadığında arar haber verir. Buna rağmen Pamukkale gibi saygın bir firma bunu bile yapmadı ayrıca bilet 26 sı aksamı görünüyor diye almıştım.

Bizler de insanız. Yanlış algılamış olma ihtimaline karşın bilgi mesajlarına 25'ini 26'sın bağlayan gece olduğunu belirtmeleri gerekirdi. Gerçek bir hayal kırıklığı müşteri ilgisi sıfır bir daha tercih edebileceğim veya önerebileceğim bir firma değil.

Jale 92 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi01 Kasım 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Yolcuların aracın hareket saatinde araç içerisinde hazır bulunmaları tamamen kendi organizasyonlarına bağlıdır; hazır bulunmayan yolcuların, seyahat hakları geçersiz sayılır. Bilet alırken ibraz edilen sefer tarihi, saati, güzergâh ve isim gibi bilgiler yolcularımızın verdikleri bilgiler ışığında ve yine yolcularımızın kontrol/teyidleri eşliğinde gerçekleştirilmektedir, Bu bilgilerin yanlış belirtilmiş olmasının yükümlülüğü yolcularımıza aittir. Dolayısıyla yanlış sefer bilgileri içeren bilet geçersiz sayılmaktadır. Bununla birlikte ilgili bilet online olarak tamamen yolcu insiyatifinde satın alma işlemi yapılmış bir bilettir, dolayısı ile tüm tarih ve sefer seçimleri yolcu tarafından gerçekleştirilmiştir. Online işlemler bölümünde gece seferlerinin tamamında tarih atlaması hususunda uyarı ve bilgilendirme bulunmaktadır. Biletin üzerinde belirtilmiş olan araç hareket saatinden önce bilet satış noktalarımıza başvurulması durumunda, gerekli düzenleme yapılabilmektedir. Ancak aracın hareket saatinden sonra fark edilmiş olan yanlış sefer bilgileri içeren biletlerle ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön