07 Mayıs 2016

Pamukkale Turizm Yolcuyu Bırakıyorlar

04/05/2016 saat 20:00'da Ankara'dan İstanbul'a kalkan araçlarına binmek için perona gittiğimde hiçbir araçları yoktu. O sırada saatime baktığımda saat 20:01'di. Aracı göremediğim anda hemen yazıhaneye gittim (Saat 20:02) yazıhanedeki elemanlardan aracı durdurmalarını, muhtemelen AŞTİ'nin çıkışında olacağını, oraya en fazla 3 dk içinde yetişebileceğimi söylememe rağmen durdurmadılar. Durdurmadıkları gibi saat 22:00 'ye indirimli bilet keselim keşke yanmaz bilet alsaydınız dediler. Ardından müşteri hizmetleri numaralarını aradım, aracı durduramayacaklarını ve yeni bilet almam gerektiğini bildirdiler. AŞTİ Zabıta Amirliği'nde tüm video kayıtlarını izledim. Araç saat 8'i tam 28 saniye geçe perondan çıkmış. Saat 20:01'de peronda olmama rağmen aracı kaçırdım. Benzeri geçen hafta aynı firmayla İstanbul Bakırköy'de başımıza geldi. Bir yolcu için otobüslerini 20 dakika beklettiler. Bu nasıl bir ikilem?

İsmail 186 Okunma

Cevaplar

 • İsmail11 Mayıs 2016

  Söylediğim durumu çözmediniz. Hangi gerekli işlemi gerçekleştirdiğinizden bahsediyorsunuz?

 • İsmail11 Mayıs 2016

  Bildiriyoruz ama bir de çözüm bulabilseniz keşke.

 • Pamukkale Turizm Temsilcisi11 Mayıs 2016

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

 • İsmail10 Mayıs 2016

  Firma bu şikayet üzerine telefonla arayarak tek bir bilet için geçerli olacak %25 indirim teklif etti. Bu sorunun çözümü bu olabilir mi? Bana yaşattığınız mağduriyet ve stresin ardından %25... Yaktığınız bilet sadece 60₺, üstüne üstlük o anda yaşattığınız stres ve sonucunda oluşan mağduriyette cabası. Daha iyi bir çözüm beklerdim. Yazıklar olsun. Yılların kaliteli firması diyordum ancak 3 günlük yeni yetme firmalardan bir farkınız yokmuş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön