07 Eylül 2013 #1999972

Pamukkale Turizm Yolcuları Mağdur Bırakıyor!

Antalya'nın Döşeme Altı ilçesinde ikametgah ediyorum. Sık Sık Bursa' ya gittiğimden Pamukkale Turizm'i tercih ediyorum. Fakat Antalya'ya döndüğümde Burdur üzeri gelişlerde Döşeme Altı ilçesinin önündeki yolunda indirmemiz yasak diyerek indirmiyorlar ve otogarda servisimiz var diye otogara kadar götürüyorlar. Orada sorduğumuzda ise Döşeme Altı'na servisimiz yok yanıtını alıyoruz.


İniş saatim bazen gece 23:00 civarı olduğundan Döşeme Altı' na da gidişimiz imkansız hale geliyor. Müşteri hizmetleri ve bilet satış acentelerindeki temsilcileri "yapabilecek hiçbir yok" diyerek kapatıyor. Başka şehirden yoldan yolcu olan firma, yolda indirmenin yasak olduğunu savunuyor!

Uğur 134 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli kontrol gerçekleştirilerek, kendisine belirtilen noktanın yolcu indirme/bindirme eylemleri için uygun olmadığı bilgisi aktarılmıştır. Yolcu indirme ve bindirme noktaları , trafik kuralları çerçevesince ve güzergah/zaman tarifesi kapsamında belirlenmiş ve düzenlenmiştir. Belirlenen noktaların dışında indirme/bindirme eylemleri yapılamaz. Bu durumda yolcumuza varmak istediği yere en yakın şehir içi servis güzergahımızı kullanabileceği belirtilir. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

  • Uğur19 Eylül 2013

    3. sınıf firmadan farkı yokmuş

  • Uğur07 Eylül 2013

    07.09.2013 tarihinde saat 16:07 de çağrı merkezinde görüştüğüm bayan da neredeyse "işinize gelirse binersiniz gelmez ise binmezsiniz" dercesine sorunuma cevap vermiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön