20 Ekim 2018
Yorum Yap
#11052805

Pamukkale Turizm Yolcu İndirme Sorunu!

Nisan ayında Söke'den Mustafakemalpaşa'ya gitmek için Bursa bileti kestiler. Ben % 54 özürlü biriyim. Mustafakemalpaşa'da inmem gerekiyordu. Kesinlikle yasak olduğu kaptanlar ve muavin tarafından söylendi. Ya Susurluk'ta inersin ya da Bursa da denildi. Gece yalvarmama rağmen olmaz dediler. Mustafakemalpaşa'da durmalarının yasak olduğunu aksi takdirde ceza yiyeceklerini söylediler. Beni Susurluk'ta indirdiler ben de taksi tutarak Mustafakemalpaşa ya gitmek zorunda kaldım. Başka otobüslerde almadı.


Buna rağmen 18.10.2018 saat 16.30'da 16 nz 3** plakalı Pamukkale arabası Mustafakemalpaşa terminalinin üst kısmında yenice ızgara yanında yolcu indirdi. Madem yasaktı neden indirdi. Hakkımı helal etmiyorum. Halil kara Atatürk Mah. Sadettin sarcan Cad. No.:10/3 mustafakemalpaşa/bursa.

Halil Halil 608 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi10 Aralık 2018

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmıştır. Bununla birlikte gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılması iletişim bilgilerinden ulaşılamaması nedeni ile mümkün olamamaktadır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler