14 Eylül 2013 #2011199

Pamukkale Turizm Yanmaz Biletim Yandı!

18/08/2013 tarihinde 15:00 Eskişehir-Ankara seferi için Pamukkale'nin ofislerinden bilet aldığımda seferi kaçırma ihtimalimi söylediğimde "Yanmaz Bilet" almamı tavsiye ettiler. Tavsiyeye uydum F518007 nolu bileti aldım. Seferi kaçırıp bilet değişimi için ofislerine gittiğimde bana biletimin yandığını söylediler ve alırken söylenmeyen bir çok şartı olduğunu anlattılar yanmaz biletin.


Durumu müşteri merkezine anlattığımda ise bana diğer biletimde 3 liralık indirim imkanı sağlayabileceklerini telefonla ilettiler, kabul etmedim. Önemli olan para değil, insanlara yanlış bilgi sunulması ve mağdur edilmesi. Herkes Duymalı ki Yanmaz Bilet yanıyor.

Bariş 147 Okunma

Cevaplar

  • Bariş19 Eylül 2013

    Firmanın yaklaşımı kibar ama çözüme yönelik değil.Kullandıkları slogan ile tüketiciyi aldatmaya yöneldikleri; sorunu çözmemek adına yardımcı olamamalarından ve sorunu çözmemelerinden belli oluyor.

  • Bariş18 Eylül 2013

    Bana Pamukkale Turizm'den şikayetimden sonra gelen bir bilgilendirme veya açıklama olmadı. Sanırım cevap mesajı otomatik cevap olarak dizayn edilmiş.

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön