21 Ocak
Yorum Yap
#10044614

Pamukkale Turizm Üyelik İndirimi Yapmadığı Söylediği Gibi Sürekli Fiyat Yükseltiyor

Sürekli olarak Pamukkale Turizm'i kullanıyorum üyelik olarak indirim yapılmıyor deniyor fakat sürekli daha yüksek fiyat alıyorlar gerekçeleri de son yolcu oluşummuş. İndirim yapmayan üyelik nasıl bindirim yapıyor neden normal fiyatının üstünde para alıyorlar. Bunu bana biri açıklasın bu nasıl üyelik anlayışı?

Serhat 1.142 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi25 Ocak

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

  • Serhat21 Ocak

    Araç kalkmak üzereyken bilet aldım görevli indiğimiz yerden üyelik indiriminizi alırsınız dedi inince bankoya gittim ne indirimi dediler Pamukkale turizmin öyle bir indirim uygulaması yok dediler ciddiyetsiz bir firma. Bugün hata yapıp gene Pamukkaleyi kullandım bırakın indirimi normalin üzerinde ücret aldılar şansıma aracın son dakikaları olduğu için olayın üzerine gidemedim bu mecradan yetkililere sesleniyorum bakalım kurumsal bir firmaysanız bana ulaşın ve bu saçmalığı düzeltin.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler