11 Şubat 2016

Pamukkale Turizm Ücret İadesi!

09.01.2016 tarihinde Antalya'dan İstanbul seferi için internet üzerinden otobüs bileti satın aldım, lakin gelen bir telefonla iptal ettim, ücretinin 10 gün içinde hesabıma yatacağını söyledi ve bu gün 1 ay geçti hala hesabıma yatmadı. müşteri hizmetlerini arıyorum biz yatırdık bankaya git diyor, bankayı arıyorum gelmeyen bir iade için yapabileceğimiz bir şey yok diyor. Pamukkale Turizm gibi bir firmada bunu yapıyorsa!

Ahmet 440 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet03 Mart 2016

    09.01.2016 tarihinde Antalya'dan İstanbul seferi için internet üzerinden otobüs bileti satın aldım, lakin gelen bir telefonla iptal ettim, ücretinin 10 gün içinde hesabıma yatacağını söyledi ve bu gün 1 ay geçti hala hesabıma yatmadı. Müşteri hizmetlerini arıyorum biz yatırdık bankaya git diyor, bankayı arıyorum gelmeyen bir iade için yapabileceğimiz bir şey yok diyor. Pamukkale Turizm gibi bir firmada bunu yapıyorsa!

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi18 Şubat 2016

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

  • Ahmet17 Şubat 2016

    . 01.2016 tarihinde Antalya'dan İstanbul seferi için internet üzerinden otobüs bileti satın aldım, lakin gelen bir telefonla iptal ettim, ücretinin 10 gün içinde hesabıma yatacağını söyledi ve bu gün 1 ay geçti hala hesabıma yatmadı. Müşteri hizmetlerini arıyorum biz yatırdık bankaya git diyor, bankayı arıyorum gelmeyen bir iade için yapabileceğimiz bir şey yok diyor. Pamukkale Turizm gibi bir firmada bunu yapıyorsa!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön