24 Mart 2015

Pamukkale Turizm TV Yayın Hizmeti Kusuru.

Son sistem dediğiniz teknolojinizi en son Enver Paşa kullanıyormuş, bilginiz olsun. 1 yıldır sizi tercih etmiyorum, zorunlu olarak bindim ve tekrardan pişmanlığımı dile getirmekte kesin olarak karar aldım. Kamil Koç, Metro gibi rakip olarak gördüğünüz fakat onların sizi umursamadığını düşündüğüm firmalar şuan 3D Teknolojisi, HD ve sınırsız eğlence imkanı sağlayan donanıma sahip televizyonlarla donatılmış durumda.

Ekranlarınızın çin malı android telefonlardan daha kötü olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Funtoro televizyonları her firmada ayrıcalık yaratmaya devam ederken, siz tüplü televizyonun icadının ötesine geçemediğiniz için tekrardan teşekkür ederim.

Hateandrage 724 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi03 Nisan 2015

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön