26 Mart 2013 #1707263

Pamukkale Turizm Tutarsızlık Yapılıyor!

21 Mart tarihinde 2 dakikalık gecikmemi tolere etmeyip otobüsü tam zamanında(!) kaldıran Pamukkale Turizm, yaptığı bu hatanın arkasında durup gereken zamanda kalkmaları gerektiğini söylemişti. Ben ise her müşterinin 2-3 dakika da olsa beklenmeye hakkı olduğu görüşünü savunmuştum fakat görüşüm ve biletle ilgili talebim olumsuz karşılandı.


25 Mart tarihinde tekrar Pamukkale Turizm ile bir yolculuk tecrübesi yaşadım. Otobüs 3-4 dakikalık bir gecikmeyle hareket etti ve savunduğum gibi ne kimsenin de bundan şikayeti oldu ne de personelin bu konuda sıkıntı yaşar gibi bir hali vardı. Böylece hem müşteri mağdur edilmiş oldu hem de -tutumunuz böyle devam ederse- sonu gelmeyecek bir tutarsızlık başladı.

Sercan 48 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Yolcuların aracın hareket saatinde araç içerisinde hazır bulunmaları tamamen kendi organizasyonlarına bağlıdır; hazır bulunmayan yolcuların, seyahat hakları geçersiz sayılır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön