Pamukkale Turizm Rahatsız Edici Durumlar

Tolga Tolga28 Şubat 17:43

Şubat ayı inde 6 kez Pamukkale Turizm ile Bursa-Ankara yolculuğu yaptım.

07.02.2020 günü 18.00 de Ankara'dan hareket eden Bursa otobüsü ile yaptığım yolculukta. Televizyonlar çalışmıyordu, ilk durak olmasına rağmen otobüs pislikten kokuyordu sözde tekli koltuk aldık arızalı idi. Muavin ile şoför ayrı telde muavin biryerleri arayıp şöförü şikayet ediyor. İkram da su dışında ikramlık malzeme bile yoktu.

Şu an 28.02.2020 günü Ankara-Bursa 14.00 aracındayım televizyon kötü. Ses gelmiyor kendi kendine açılıp kapanıyor. Donuyor. İnternet bağlantısı yok radyo çalışmıyor yani TV var ama. Aslında yok. Vs. Vs. Vs.

Diğer 4 seyahatim mükemmel derecede kusursuzdu bunları neden mi yazıyorum çünkü Pamukkale Turizm hem en iyi otobüs seyahati hizmetini veriyor. Hem en kötü hizmeti. Yani tamamen şans. Ancak siz ne kadar Jumbo adıyla level atlamaya kalite yükseltmeye çalışırsanız çalışın  kişiler için önce "kötüsü olmasın..." sonra "iyisi olsun"  anlayışı gelir. Yani kötüyü düzeltmezseniz iyi  hizmetleriniz ve yenilikleriniz değerini kısa sürede yitirir  Pamukkale Turizm'i seviyor ve daha iyi yerlerde görmek istiyoruz. 

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler