14 Şubat
Yorum Yap
#10131753

Pamukkale Turizm Otobüs Dolu Diyerek Araca Alınmadım!

Olay 2017'nin Ağustos ayında geçmiştir. Eskişehir'den Ankara'ya gitmek için günler öncesinden 26 Ağustos'a biletimi aldım, bilet silik çıktığı için 2 'nin yanındaki 5 yok bende tekrar sormama rağmen 25 Ağustos gününe bilet kesilmiş. Otobüse bindiğimde bilet tarihimin yanlış olduğunu söylediler ve otobüs dolu diye beni indirdiler.


Akşam 22:00' a başka bir otobüsümün olduğunu belirtmeme rağmen 1 saat sonra başka araca Pamukkale Turizm aracına binmemi söylediler ekstradan sanki ben hata yapmışım gibi 2. biletin parasını istediler. Tabi ki haklı olarak tartıştım.


Eskişehir otogarında çalışanlar orada bana bağırdı ve üstüme yürüdü bir tanesi. Hatta 22:00'da aracımın olduğunu bildiği halde istersen 2. bileti alma diye söylendi. Gün içerisinde ve daha sonra müşteri hizmetlerini aradım. Olayı onlara da anlattım. Size geri dönüş yapacağız, deyip geçiştirdiler. O günden sonra ne arayan ne soran var.

Ömer 815 Okunma

Cevaplar

  • Ömer15 Şubat

    Sözde kurumsal firma kendi yalanınıza kendiniz inanın. Bir daha asla ne kendim ne de çevrem Pamukkale turizmi kullanmayacağız. Fazladan ödemiş olduğum bilet parası da haram olsun.

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi15 Şubat

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler