20 Ocak 2014 #2243285

Pamukkale Turizm Otobüs Bozuldu Bahanesiyle Aktarma Yaptı!

Pamukkale Turizm'den 17.01.14 tarihinde saat 13:30 Kütahya-İstanbul seferini yapmak üzere 22,23,24 numaralı biletleri aldık. İstanbul Dudulu servisinde otobüsümüzün bozulduğu bahanesiyle muavinimiz tarafından bütün yolcularla birlikte aracımızdan indirilerek başka bir otobüse bindirildik ve balık istifi bir şeklinde Alibeyköy'e gittik.


Muavinin konuşmalarında daha sonra anladığım kadarıyla in dirildiğimiz Otobüs daha 4 günlükmüş ve bozulmamış ve bizden sonra başka bir sefere gitmek için ayrılmış. Anlaşılan, biz ve bizim gibi yarı dolu otobüsler Dudulu'da tek otobüsle aktarma yapılarak birleştiriliyor.


Bizden bilet parası alınırken İstanbul otogar parası alıp, kendileri aktarma istasyonunda bizleri birleştirip indi bindi yaptırıyorlar. Hizmeti tam alamadığımız için bilet parasının iadesini istiyorum.

Ali 216 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön