22 Ekim 2016 #6750418

Pamukkale Turizm Müşteri Memnuniyetsizliği!

14:00'da olan otobüsü Denizli şehiriçi otobüslerinin trafikte takılması dolayısıyla sadece 3 dakikalık farkla kaçırdım. Bir saat sonra aynı yere başka bir otobüs seferi olmasına rağmen biletimin yandığı ve para iadesinin olmayacağı söylendi. Biletimin bir saat sonraya taşınmasını istediğimde mümkün olmadığını söylediler. Halbuki koltuğum internet üzerinden satışa tekrar açılabilirdi. Eski çağlarda değiliz. O otobüste olan arkadaşıma sorduğumda ise otobüste bir sürü yer olduğunu söyledi. Müşteri memnuniyetini düşünün biraz. Başka bir otobüsle ekstra para ödeyerek gidiyorum şu an bunda da internet sorununu sorduğumda kotanın dolduğu söylendi. Bir daha Pamukkale ile asla seyahat etmeyeceğim ve yakın çevreme de Pamukkale Turizm'i önermeyeceğim. Cebimdeki son 45 liraya göz koyduğunuz için teşekkür ederim Pamukkale Turizm.

Fevzi 794 Okunma

Cevaplar

  • Fevzi28 Ekim 2016

    Çağrı Merkezi'nizde konuşan kadın şikayetim için sadece ezbere okuduğu birkaç şeyden ibaretti ve çözüme dair yapıcı hiçbir yönelimi yoktu. Aksine " Hııı İyi Günler " Diyerek görüşmeyi sonlandırdı. İlk başta paraya göz dikmemeyi sonra da müşteri memnuniyetini en son ise insanlarla nasıl iletişim kurulacağını öğrenin.

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön