15 Haziran 2017
Yorum Yap
#8614200

Pamukkale Turizm Müşteri Memnuniyetine İlgisizliği

Ankara'dan Zonguldak'a Pamukkale Turizm'le seyahat ettiğimde valizimi sağlam verdim Zonguldak'a geldiğimde valizimin kırıldığını söyledi host ne yapacağımızı söylediğimde ben zararımın temini istedim yazıhanede tutanak tutuldu daha sonra yazıhane müşteri hizmetlerini arayın dendi aradım 3 tür müşteri hizmetlerini arıyorum talebim açık olduğunu söylemekte ancak dönüş yapılmamaktadır. Çok ilgisiz müşteri memnuniyetini umursamayan bir işletme olduğunu gördüm. Bugünden sonrada arayacaklarını zannetmiyorum. Sorumsuzlukları bir gün biter umarım. Tüketici Hakem Heyeti'ne de başvuracağım.

İlyas İlyas 2.908 Okunma

Cevaplar

  • İlyas17 Haziran 2017

    Kimse bu firma ile seyahat etmesin sağlam verdiğim bagajımı kırık aldım mavin ben kırdım dedi tutanak tutuldu yezanede şimdi de gelmiş Pamukkale halkla ilişkilerden Zeynep hanım arayıp bizim suçumuz değil bizimle seyahat etmeseydiniz diyor. Suç sizin çünkü Pamukkale ile seyahat ettiniz diyor kendileri. her zaman kullandığım kamil Koçu kullanmadığım için suçlu benim sanırım. Kesinlikle pamukkaleyi tavsiye etmiyorum malınıza çanınıza sahip çıkmayan bir firma... .

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi17 Haziran 2017

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler