01 Nisan 2013 #1716389

Pamukkale Turizm Müşteri Memnuniyeti Nedir Bilmiyorlar!

29. 03. 2013 tarihli Eskişehir-denizli seferini düzenleyen 'Pamukkale Turizm' den sadece ' 1 ' dakika beklemelerini rica etmek için aradım ve buna rağmen beklemediler. Sadece ' 1 ' dakika ile otobüsü kaçırdım ve 2 biletim yandı. Çalışanlarına sorduğumda ise bana müşterilerini bekletemeyeceğini söylediler. Ama çoğu zamanda Pamukkale turizme ait otobüsler çoğu zaman otogarlara geç geliyor ve '10' dakika mola olduğunu belirtmelerine rağmen 7-8 dakika sonra hareket ediyorlar.


Kaldı ki bizlere müşteri memnuniyetinden bahsediyorlar. Bunun nasıl bir çelişki olduğunu gerçekten merak ediyorum. Ve bunun 'Pamukkale Turizm' adına gerçekten utanç verici bir olay olduğunu düşünüyorum.

Burcu 34 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön