18 Ocak 2014 #2242403

Pamukkale Turizm Müşteri Hizmetleri Ve Pamukkart Sistemi!

16/01/2014 tarihinde 16:00 saat hareketli Bursa-İstanbul biletini şubeden satın aldım. Hareket saatinden yaklaşık 5 saat kadar önce biletimi erteletmek istedim, biletim yanımda yoktu ancak kimliğim vardı ve kimlik numaram ile Pamukkart bilgilerime, biletime ulaşılabilirdi.


Bursa-Görükle şubesine dedim ki: internetten kendi üyeliğimden biletin çıktısını alabilirim ve sizde onu ne yapacaksanız yaparsınız. Pamukkale Turizm, kendi internet sitesinden alınan çıktıyı kabul etmiyormuş! Akabinde sistemden biletime baktı sanki kendi lütfuymuş gibi zaten puanlarla almışsınız bileti dedi.


Sonra müşteri hizmetlerini aradım 0850 ile başlayan, onlar ise online bileti erteletebiliyormuş ve yardımcı olmadılar.

Muhammet 204 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Yazdırılarak teslim alınan bilet Karayolu taşıma yönetmeliğine göre ilgili seyahat bilgilerini içermek zorundadır, seyahat bilgilerinizde meydana gelen bir değişiklik yine aynı yönetmeliğe göre biletinizde de güncellenerek yer almalıdır. Yazdırılarak teslim alınan bilet aynı zamanda fatura niteliğindedir; yapılan bir işlemin, fatura düzeyinde de değiştirilmesi yasal bir zorunluluktur. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

  • Muhammet31 Ocak 2014

    cevap verilmesine verildi ancak sistemlerinin yetersizliklerini, bürokrasinin engel teşkil etmesini anlatıp durdular. Sadece şubelerinde ki çalışanlarının adına özür dilediler tek işe yarar kısımı oydu.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön