02 Haziran 2016

Pamukkale Turizm Mola Yerinde Bırakıldık!

29 Mayıs 2016 tarihinde 01:00 otobüsüyle İzmir'den Sakarya'ya gitmek için yola çıktık. Susurluk'a gelmeden mola verildi. Mola 25 dk denildi ve biz 25 dk dolana kadar anons bekledik. Anons yapılmayınca otobüse gittik ki otobüs yok! Gecenin dört buçuğunda iki bayan orta yerde bırakılmış ve gidilmişti. Muavin ve şoför yokluğumuzun farkındayken ve yolcuların uyarılarına rağmen hareket edip gitmişti. Kendi imkanlarımızla ve büyük riskler alarak otobüse yetiştiğimizde suçlanan biz olduk. Tabi ki gerekli resmi kurumlara şikayet ettik ama yaşadığımız psikolojik travmanın karşılığı yok! Bir daha mı Pamukkale asla! Tüm çevreme ve sosyal medyada her yerde duyuruyorum, asla Pamukkale ile yola çıkmayın yoksa yolda kedi yavrusu gibi terk edilirsiniz diye. Tüm sorumluların cezalandırılması dileğiyle.

Narin 688 Okunma

Cevaplar

  • Narin05 Haziran 2016

    Konu hakkında bilgi değil konu hakkında çözüm bekliyorum. Taleplerimi firmaya ilettim. Ama firma yani Pamukkale Turizm bu konuda duyarsız.

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi02 Haziran 2016

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön