23 Eylül 2013 #2026214

Pamukkale Turizm Koltuk Seçimi ve İlgisizlik!

21 Eylül 2013 saat 18:01 de Denizli Çınar şubesinden Ankara için 22 Eylül 11:00 e bilet aldım. Sadece 3 koltuk seçeneği sunuldu ve hepsi koridor tarafıydı. Cam kenarı var mı diye sorduğumda var olduğunu koridorları satmadan o koltuklardan veremeyeceğini söyledi. Eğer cam kenarı istiyorsam o koltukların satılmasını belli olmayan bir süre kadar beklemem gerekiyor ve bu arada başka şubelerden belkide bütün koltuklar satılacak.


8 yıl veya daha fazladır üyesi olduğum bu firma prestijinin altında bir hizmet sunmuştur. 7 saatlik bir yolculukta gitmek istediğim koltuğu seçememek pek hoş bir durum değildi.

Ömer 139 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön