19 Temmuz
Yorum Yap
#10684650

Pamukkale Turizm Kendi İstedikleri Koltuğu Zorla Sattırmaları!

18.07.2018 tarihinde Eskişehir Şehirlerarası Otobüs Terminalinde Pamukkale firmasından Eskşehir-Marmaris arası yolculuk yapmak için bilet almaya gittim.


Bilet satış sorumlusu olan Şaban c. Uludağ isimli sorumlu kişiden otobüsün boş olması rağmen beni bir başka yolcu yanına bilet verebilirim dedi. Ben ısrar etmeme rağmen sistemin onay vermediğini söyledi. Bende Pamukkale Turizm firmasıyla ilk defa yolculuk yapmadığımı daha önceden de bu güzergahta yolculuk yaptığımı beyan ettim.


İlk defa otobüsün boş olmasına rağmen Ş** C** U*** isimli şahısın kendi istediği doğrultusunda istediği koltuğu işim gereği satın almak zorunda kaldım. Böyle büyük bir firmanın böyle personeller ile çalışarak kendi bünyesine zarar verdiğini anlasın ve bir daha hiçbir yere seyahat ederken Pamukkale Turizm firmasını kullanmayacağım ve çevremin de kullanması için başıma gelen olayı söyleyeceğim.

Yunus 987 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi20 Temmuz

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler