05 Nisan 2013 #1726421

Pamukkale Turizm Karta Puan Yüklenmemesi!

İnternet üzerinden Pamukkartımla annem ve babama bilet satın aldım. Karayolları ve Trafik Kanunu uyarınca biletleri onların adına satın aldım ancak aldığım bu biletlerin puanları pamukkartıma yüklenmedi. Bunun üzerine pamukkale turizmi telefonla aradım ve şikayetimi bildirdim. Fakat aldığım cevap karşısında iyice şok oldum.


Bana söylenen kartımın bana ait olduğu ve karım, çocuğum, annem, babam dahi olsa biletler onların adına alınınca benim kartıma puan yüklemesi yapılamıyormuş, böyle bir uygulamayı diğer firmalarda ne gördüm, ne de duydum, şimdi bir tane A*** Turizmden kendi kartımla babam adına bir bilet aldım, hemen puan yüklemesini yaptılar. Bana söylenen şirket politikasıymış kınıyorum.

Ersin 94 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön