15 Nisan 2013 #1744097

Pamukkale Turizm İnternet Şubesi Tek Koltuk İçin 2 Kez Ücret Alıyor!

Pamukkale Turizm internet şubesini kullanmayınız. Sistemlerindeki hata nedeni ile aynı kişiye tek bir koltuk yerine 2 ayrı koltuk sattılar ve onca aramamıza rağmen para iadesi yapmıyorlar. Sistemin aynı TC kimlik numarasına aynı otobüste 2 adet bilet satmaması gerekir. En azından uyarıda bulunması, "bu isme daha önce bilet alınmış devam edecek misiniz?" demesi gerekir.


Öncelikle 21 nolu koltuğu almaya çalıştık ve sistem buna izin vermedi, biz de farklı bir bilgisayardan bu kez 24 nolu koltuğu başarı ile satın aldık. Zaten 21 nolu koltuk için sms ya da mail onayı gelmezken 24 nolu koltuk için bu onay geldi. Buna rağmen Pamukkale 48 TL uğruna ismini ayaklar altına alıyor. Mahkemeye gideceğiz.

Zafer 171 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

  • Zafer20 Nisan 2013

    Hicbir gelisme yok, cok yazik, demek ki pamukkale turizm markasi 48 tl imis sadece...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön