08 Şubat
Yorum Yap
#11558856

Pamukkale Turizm İle Kargo Nasıl Yollanmaz?

Bursa'dan gönderilen kargomuz gün içinde ulaşması için a kargo şirketi yerine Pamukkale otobüsüne verildi ama maalesef İstanbul'a gelemedi gereken kargomuz Esenler otogara gelen otobüsten indirilmediği otobüsün İzmir'e gittiği söylendi ve bütün işimizi bozdu, daha sonra fıkra gibi olay kargo Esenler'de çıktı ve kargonuz gelmemiş diye müdür beyin koltuğunun altından çıkıyor (şaka değil gerçek)
telefonla aranıyorum gelin diye bu sefer de kargoda kimse yok neden namaza gitmişler. Başka kimse yok mu tabii ki de yok. Yani koca firmanın neden konkordato ilan ettiği belli hiçbir disiplin yok kara düzen gelmiş ve bir yerden sonra da sistem çöküyor. Şikayet ediyorsun talep oluştursun araştırıyoruz deyip öylece bırakıyorlar.

Cagri Cagri 5.191 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi14 Mart

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler