04 Nisan 2013 #1724727

Pamukkale Turizm İkinci Kez Biletimi Yaktılar!

Yaklaşık 6 senedir Pamukkale müşterisiyim. Özellikle son 4 yıl içerisinde yoğunlukla Pamukkale ile seyahat etmekteyiz. Fakat bu sene yaşadığım iki olay canımı çok sıktı. Bu sene Doktora programı dolayısıyla haftada bir kez Antalya-İzmir arası gidiş dönüş (gece yarısı gidiş, öğleden sonra dönüş) şeklinde seyahat etmekteyim.


İlk dönem bir hafta sonrasına yerine döndüğüm gün kesildiği için iki biletim yandı, birini iade ettiler. Buna rağmen, ikinci dönem de gece yarısı diye ısrar etmeme rağmen öğlen'e kesilmesi dolayısıyla bir biletim yandı. Personellerini sorgulamak yerine kabahati yolcuya veriyorlar. Ben bunu burada bırakmayı düşünmüyorum. Bu kadar şok olacağımı düşünmüyordum, yakıştıramadım.

Çayan 80 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi06 Nisan 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

  • Çayan06 Nisan 2013

    Sorunumu nazik bir şekilde çözmüşlerdir. Teşekkür ederim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön