11 Eylül 2013 #2005893

Pamukkale Turizm İçinde Önemli Eşyalar Olan Bavulumu Kaybetti!

29.10.2012 tarihinde Pamukkale Turizm'e ait otobüslerden biriyle seyahat ettim. Muğla'dan Ankara2ya olan bu yolculuktan sonra varış yerinde bagajlarımı almak için indiğimde bagajım yoktu .Muavine bagaj kuponunu göstermeme rağmen muavin bana bir şey yapamayacağını söyledi. Bunun üzerine Pamukkale Turizm'e şikayette bulundum ve aynı zamanda emniyete suç duyurusunda bulundum.


Bagajın içinde yeni laptop, birçok yeni alınmış kıyafet, özel eşyalar bulunmaktaydı ve bagajın değeri yaklaşık 3000 tl civarındaydı. Fakat Pamukkale Turizm benimle ilgilenmedi ve bana sadece 200 tl önerdi. O günden itibaren birçok girişimlerim olmasına rağmen hiçbir sonuç alamadım.

Ulaş 133 Okunma

Cevaplar

  • Ulaş14 Eylül 2013

    Asla ve asla bir daha pamukkale turizme ait herhangi birşeyi kullanmayacağım ve aileme ve arkadaşlarımada bunu söyleceğim.Valizimi kaybettiğim hafta 1 tane bile çorabım olmadan günlerce ailemden uzakta bu acıları çekmeme sebep olan ve özrü kabahatinden büyük olan pamukkale firmasınada tazminat davası açıyorum.

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Yolcumuzun belirtmiş olduğu kayba dair kanaatin yolcunun da çıkarları açısından yargı tarafından sağlanması uygun görülmüştür. Süreç tarafımızdan da takip edilmektedir. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön