17 Nisan 2013 #1748228

Pamukkale Turizm Hizmetinden Memnun Değilim!

Yıllardır Anadolu firması ve Pamukkale firması ile seyahat ediyorum. Güç birliğinden sonra tamamen değiştiler. Artık 45-50 dakika servis bekliyoruz. Şoförler eskisi gibi güler yüzlü değil ters asabı insanlar ölüvermiş. 00.00 Kütahya-İstanbul aracı gece 04.42de Dudullu'da oluyor. 05.35e kadar servis kalkmıyor. Artık şoförler geciken yolcuları azarlayabiliyor.


Eskisi gibi 10-15 dk'da bir servis kalkmıyor. Eskiden hizmet için can atan Pamukkale ve Anadolu turizm artık hizmeti değil karı esas alıyor. Küreselleşen Dünya'da kar artık herşey olmuş. 5 saat yolun üste 45 dakika servis beklemek çok can acıtıcı. Bu söylediklerimi araç GPS'lerinden kontrol ediniz lütfen. Artık sizinle yolculuk yok ayıp!

Okan 95 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön