09 Eylül 2015 #3677859

Pamukkale Turizm Hizmet Sıfır!

06/09/2015 tarihli 17.00 Denizli İstanbul seferinde yolculuk yaparken muavine klimanın bozuk olduğunu ve üşüdüğümü belirttim fakat kimse ilgilenmedi. Klimayı kapatmaya çalıştım düğme bozuk olduğu için ikinci kez şikayetimi dile getirdim fakat şoförden aldığım cevap "fazla uğraşmayın olduğu kadar yapabilecek bir şey yok şeklindeydi. " boş koltuklar olmasına rağmen kimse koltuk değiştirmemi önermedi. 12 saat boyunca üşüyerek yolculuk yapmak zorunda kaldım. Molalarda yazıhanelerden polar tarzı bir şeyler temin edebilmeleri için öneride bulundum ancak hiçbir şey yapılmadı. Yarım saat yolculuk yapıp yarım saat mola yapmak ve yolculuk saatini uzatmak ise ayrı bir şikayet konusu.

Ozge 279 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi18 Eylül 2015

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

  • Ozge09 Eylül 2015

    6/09/2015 tarihli 17.00 Denizli İstanbul seferinde yolculuk yaparken muavine klimanın bozuk olduğunu ve üşüdüğümü belirttim fakat kimse ilgilenmedi. Klimayı kapatmaya çalıştım düğme bozuk olduğu için ikinci kez şikayetimi dile getirdim fakat şoförden aldığım cevap "fazla uğraşmayın olduğu kadar yapabilcek bir şey yok. " şeklindeydi. Boş koltuklar olmasına rağmen kimse koltuk değiştirmemi önermedi. 12 saat boyunca üşüyerek yolculuk yapmak zorunda kaldım. Molalarda yazahanelerden polar tarzı bir şeyler temin edebilmeleri için öneride bulundum ancak hiç birşey yapılmadı. (Yarım saat yolculuk yapıp yarım saat mola yapmak ve yolculuk saatini uzatmak ise ayrı bir şikayet konusu ayrı bir rezalet.)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön