20 Şubat 2013

Pamukkale Turizm Hizmet Kalitesinden Memnun Değilim!

30.12.12 saat 15:30 Polatlı'dan Antalya'ya gitmek üzere internetten bilet aldım. Lakin 15:30'da Polatlı'da ki Pamukkale yazıhanesinde olmama rağmen otobüsün gittiği söylenildi. Orada çalışan personel saatin 15:30 olduğunu bizzat kendisi teyit etti, Ayrıca telefonla herhangi bir bildiride bulunulmadığını da teyit etti telefonumu gösterdim. Şubenizin telefonunu defalarca aramama rağmen biletimin 1 saat sonraya ertelenmesini istememe rağmen olumsuz cevaplar aldım.


Bana verilmeyen hizmetin parasını ödediğim için sizden hakkımı istiyorum. Yani paramın iadesini istiyorum ,aksi takdirde hiçbir zaman helal etmiyorum.

Akın 65 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön