26 Ekim 2016 #6785377

Pamukkale Turizm  Her Defasında Mağdur Ediyor

Söz konusu firma ile 26.10.2016 tarihinde saat 08.00 aracıyla Bursa'dan Balıkesir'e bilet alarak, servise bineceğim noktayı özelikle not ettirdim. Söylenen saatten 10 dk önce servis noktasında olmama rağmen servis gelmedi. 2 kez aradım her defasında a**l isminde çağrı merkezi çalışanı söyledim, gelecek sorumluluk bizde deyip telefonu kapadı.


08.15'te yani 35 dk bekledikten sonra otobüsü kaçırmamak için başka vasıtaya olamayan hamitbey petrol noktasına taksi ile gelmek ve otobüs biletine verdiğim para kadar taksi ücreti ödemek zorunda kaldım. Biniş noktasına geldiğimde ise servisle gelen insanlar gördüm. Kısacası 40 defa aramama rağmen ne servis, ne çağrı merkezi çalışanı beni kayda almamış. Tüm görüşmeler kayıt altındadır incelenmeli. Üstelik bu ilk mağduriyetim de değil. Bu firma benim için bitmiştir. Böyle ciddiyetsiz müşterisini mağdur eden firmada kimsenin yeri olmamalı.

Mustafa 861 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön