11 Mayıs 2013 #1792807

Pamukkale Turizm Güvenlik İhlali!

30 Aralık 2012 Günü İstanbul Barbaros Bulvarındaki Pamukkale şubesine saat 12:00 deki bileti almak için uğradık. Saat 6 civarı olduğundan mütevellit oradaki arkadaşa şu eşyalar burada kalsın biz biraz takılalım 10 gibi geliriz dedik. Oradaki görevli de tamam dedi. Aralarında dizüstü bilgisayar olan 3 parça eşyamızı oraya bıraktık. Bir saat sonra oradaki eleman bizi cepten arayarak arkadaşımız olduğunu iddia ettiği bir kişiye bilgisayarımızı teslim ettiğini söyledi. Kamera kayıtlarını istedik.


Efendim kamera çalışmıyormuş. Zararımızı tazmin için aradığımızda olay Türk adaletine intikal etmiştir. Muhakkak gereken yapılacaktır gibi komik bir cevap aldık. 5 ay geçti hala tık yok.

Metin 69 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Bununla birlikte yolcuların otogar ve terminallerde bulunan emanet birimlerine teslim edilmemiş tüm ürünleri yolcu sorumluluğundadır. Emniyete intikal etmiş olan konuya dair süreç tarafımızdan da takip edilmektedir. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön