24 Ağustos 2013 #1974375

Pamukkale Turizm Gözlüğümü Buldukları Bilgisi Doğru Değilmiş!

01. 07. 2013 tarihinde İzmir'den-Kuşadası'na yaptığım yolculuk sırasında, Pamukkale Turizm otobüsünde gözlüğümü unuttum. Buraya yazdığım şikayet sonucu ilgilendiler, aradılar, bulunduğunu söylediler ve şikayetimi silmemi söylediler. Bende bu sayede silmiştim. Fakat firmaya ilk uğramamda bulamadılar. Sonrasında arayıp İzmir'e göndermeyi teklif ettiler gerek olmadığını kendimin alacağını bildirdim. Tekrar firmaya gittiğimde öyle bir gözlük olmadığını söylediler. Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz?


Şimdi arayan numarayı arıyorum. Açmıyor fakat kayıp eşyadan sorumlu müşteri hizmeti numarası olduğunu öğreniyorum. Arayan numara 5305460518. Bir daha asla yolculuk etmem.

Fethi 117 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmıştır. Bununla birlikte gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılması iletişim bilgilerinden ulaşılamaması nedeni ile mümkün olamamaktadır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön